September 2012

Supremacy - Later with Jools Holland

29. september 2012 at 10:09 | youtube.com |  MUSE Videa


Muse vystoupili živě na BBC Radio 1 - záznam zde!

28. september 2012 at 15:02 MUSE Concerts
Muse vystoupili v pátek, 28. září, krátce po poledni živě na BBC Radio 1. Zahráli 6 skladeb, jak z nového alba, tak starších (jako např. Starlight či Uprising) a jednu cover verzi Prince. Pro ty, kdo vysílání nestihli živě, nebo si chtějí záznam poslechnout znovu, je zde performance nahrána na SoundCloud.

Muse live on BBC Radio 1 Live Lounge

Setlist:
1 - Madness
2 - Uprising
3 - Follow Me
4 - Panic Station
5 - Sign o the Time (Prince cover)
6 - Starlight

The 2nd Law

28. september 2012 at 14:47 MUSE Albums

Název: The 2nd Law
Délka: 53:40
Rok vydání: 2012

Muse kusovka 15.0

28. september 2012 at 13:13 | tumblr.com |  MUSE kusovky

The 2nd Law: Isolated System

28. september 2012 at 13:13 | youtube.com |  MUSE Videa
"Je to hluk lidstva na drobné planetě uprostřed ničeho," říká Matt. "Poflakování ve vesmíru je tak mírumilovné a tiché, když v tom se najednou dostanete do takových malých výkyvů, a je z toho k**** chaos! Vidím to jako útěk od planety někam na mírumilovnější místo. Kam se ostatně stejně dostaneme - do nicoty."


Muse v magazínu Electronic Musician

28. september 2012 at 11:02 Muse in press
Toto číslo magazínu Electronic Musician su můžete stáhnout ZDE

#AskMuse přes Twitter - zodpovězené dotazy

28. september 2012 at 3:15 | Anjulii Muse* |  Muse in press
Muse si na 26. září přichystali jedinečnou možnost pro Musers. Mezi devátou a desátou hodinou večerní bylo britské trio na sociální síti Twitter, kde umožnilo pokládat fanouškům dotazy označené hashtagem "#AskMuse". Část z nich pak byla zodpovězena. Muse dokonce reagovali i na dotaz ohledně jejich blížící se performance v Praze. Zde si můžete přečíst většinu zodpovězených dotazů.Muse při zodpovídání dotazů


Making of The 2nd Law video!

27. september 2012 at 10:10 MUSE Videa

Panic Station live - Later with Jools Holland!

26. september 2012 at 15:13 | youtube.com |  MUSE Videa

Muse photoshoot 13.1 - Making of The 2nd Law

25. september 2012 at 19:36 | facebook.com - Polish Muse Fans |  MUSE Photoshooty
Chris photoshoot 0.8

24. september 2012 at 21:31 Chris photoshoots


The 2nd Law uniklo na internet... Odoláte?

24. september 2012 at 16:33 Muse in press
Mezi Musers se rozšířila zpráva, že nadcházející album The 2nd Law uniklo na internet v plném znění. Bohužel, je tomu tak. Ten, kdo má pocit, že nevydrží dalších šest dní, za které má být Druhý Zákon oficiálně vydán do prodejen hudby, si může toto album stáhnout zde.
Vydání The 2nd Law bylo původně plánováno na 17. září. Z důvodů velkého počtu vydání alb jiných skupin v průběhu září se producent rozhodl posunout datum uvedení do prodeje o 14 dní, tedy na 1. říjen. Skladby Survival a Madness měly premiéru již dříve v letních měsících. Skupina písničky z aktuálního alba premiérově zahrála 20. září v Něměcku.

Propojte se s Muse a odkryjte The 2nd Law: Isolated System

22. september 2012 at 12:03 | Anjulii Muse* |  Muse in press
Díky "Social Connectome" se můžete stát součástí světa Muse a jejich fanoušků. Díky vašemu připojení k 'síti druhého zákona' dopomůžete ke zveřejnění skladby 'Isolated System'. Po každých 10 % nově připojených členech se odkryje 30 sekund z této písničky. Propojit se můžete za pomoci vašeho Twitter či Facebook účtu. Tak neváhejte, a bez ohledu na to, zda patříte mezi Musers nebo ne, připojte se. :)

connectome.muse.mu


20. září 2012 - První koncert Muse v The 2nd Law éře - E-Werk, Německo

21. september 2012 at 17:05 | facebook.com - 'I'm a Muser' |  MUSE Concerts
20. září odehráli Muse první koncert v rámci turné k nové desce The 2nd Law. Performance se konala v německém Kolíně, konkrétně E-Werk. Setlist zahrnoval premiéry skladeb z The 2nd Law i starší kousky - z alb The Resistance, Origin of Symmetry, Absolution či Black Holes and Revelations.

Setlist
Muse jsou nominováni na dvě ceny MTV EMA

17. september 2012 at 16:46 Muse in press
Hlasování v jednotlivých kategoriích MTV EMA bylo spuštěno. Muse jsou zastoupeni v kategoriích - "Best Live" (stejně jako např. Green Day nebo Lady Gaga) a "Best Rock" (spolu s Coldplay, Linkin Park nebo např. The Killers). Hlasovat můžete zde - uk.mtvema.com/vote, a to až do 9. listopadu. 11. listopadu budou předány ceny v německém Frankfurtu.

Muse vystoupí v německé ranní show

17. september 2012 at 16:40 Muse in press
Podobně jako v norsko-švédské talk show Skavlan vystoupí Muse 28. září v německém ranním vysílání Frühstücksfernsehen na SAT 1. Stejně jako v Skavlan, měli bychom očekávat krátké interview následované živou performancí Madness.

Muse v norsko-švédské talk show Skavlan!

15. september 2012 at 14:15 Muse in press
Muse byli hosty v jednom z dílů norsko-švédské talk show Skavlan, vysílaného 14. září. Muse zde vedle interview předvedli první živou performanci Madness.
zdroj fotografií - facebook.com

Muse byli zažalováni o 67 milionů, za krádež myšlenky "Exogenesis Symphony" Charlesu Bolfrassovi. Devonské trio to ale zásadně popírá

12. september 2012 at 21:39 | Anjulii Muse*, NME.com |  Muse in press
Charles Bolfrass obvinil Muse a zažaloval Warner Music o více než 67 milionů korun. Učinil tak z důvodu, že si Muse údajně ilegálně přivlastnili myšlenku Exogenesis Symphony - patnáctiminutové symfonie, která uzavírá album The Resistance. Bolfrass je totiž údajně autorem "kinematografické sci-fi rockové opery" nazvané Exogenesis.

Žalobce dále tvrdí, že v roce 2005 oslovil Muse a další dvě kapely s myšlenkou napsat sci-fi operu na téma cestování do vesmíru a zánik planety Země. Britské trio o rok později návrh zamítlo. Dále uvádí, že kapela okopírovala tento nápad pro vytvoření symfonických skladeb "Exogenesis I", "Exogenesis II" a "Exogenesis III". Dodává, že obal alba je obrazem z Bolfrassova scénáře. Žaluje tedy Warner Music za porušení autorských práv, nekalých obchodních praktik a nečestné soutěže.

Nicméně tiskový mluvčí Muse celou žalobu popřel a odmítl s tím, že Charles Bolfrass hovoří nesmysly. "Žaloba je naprostý nesmysl a je kategoricky odmítána. Údajně si zakládá na scénáři, který kapela nikdy neviděla ani neobdržela, produkovaný někým, o kom kapela nikdy ani neslyšela. Ještě výraznější je fakt, že jsou to již tři roky od doby, kdy album vyšlo a údajná žaloba se objevila teprve nyní."

O kauze již informoval i britský tisk:

Matt photo 9.5 - Google Street view!

10. september 2012 at 22:27 Matt photos

Matthew Bellamy a Kate Hudson v jedné z londýnských poboček Starbucks Coffee. Matthew Bellamy suverénně nohy na stolku, Kate sedí po jeho pravici.Muse zahrají 20. září v E Werk v Německu!

8. september 2012 at 12:55 | Anjulii Muse* |  MUSE Concerts
Úplně první živé vystoupení Muse v The 2nd Law éře bude 20. září v Německu. Muse zahrají v E Werk důvěrnější koncert. Cena lístků je 50€. Do prodeje budou uvedeny 11. září v 11.00 hod (+1 GMT).
Deset šťastlivců může získat vstupenku díky muse.mu. Stačí zaslat e-mail na adresu competitions@muse.mu. Do předmětu je třeba uvést E WERK TICKET COMPETITION a do e-mailu uvést vaše celé jméno, adresu a datum narození. Vítězové budou vybráni náhodně, a to 14. září.
Koncert bude vysílán na Radio 1Live ve čtvrtek 27. září mezi desátou a jedenáctou hodinou večerní (+1 GMT).


Zeptejte se Muse!

6. september 2012 at 10:12 Muse in press
Pokud jste se někdy chtěli na cokoliv zeptat Muse, konkrétně jednoho člena, nyní nastala vaše šance! V těchto dnech máte vaši možnost zaslat jednu otázku na competitions@muse.mu. K tomu připište kterému členovi Muse je otázka adresována a přidejte vaše celé jméno a odkud pocházíte. Otázky, které budou vybrány jako nejlepší budou zodpovězeny a otištěny na oficiálním programu pro letošní podzimní turné.