May 2012

Dan The Trumpet Man - 10 věcí, které jste o Muse nevěděli

27. may 2012 at 12:31 | qthemusic.com |  Muse in press
Naživo se poprvé s kapelou představil v show Later With Jools Holland v roce 2006. Následně s kapelou objel značnou část světa, kdy zvukem své trubky dotvářel skladby Knights of Cydonia a City of Delusion.

1. Muse jsou skutečně přátelští
"Poprvé, kdy jsem je potkal, bylo před vystoupením na show Later With Jools Holland. Byli fantastičtí. Hrál jsem již s velkou spoustou kapel, ale Muse vůbec poprvé řekli: 'Jdi přímo do šatny.' Převlékal jsem se s nimi, aniž bych se někde musel krčit v rohu. Prošli jsme si, jak by mělo vystopení vypadat a Matt mi řekl: 'Teď následuje pár koncertů v Evropě, tak jestli si povedeš dobře, můžeš se k nám přidat.' A tak to všechno začalo."

2. Nejsou precizní
"Vůbec poprvé, kdy jsme si měli projít noty k písničkám, řekli mi, ať si je nejdřív poslechnu a poté si to projdeme. Ještě párkrát jsme si to prošli a to bylo vše. Vůbec si přehnaně nezakládali na tom, aby vše bylo precizní. Všechno jednoduše zapadlo do sebe."

3. Matt Bellamy vždy myslí, když se pro okolí zdá být 'ztracený v hudbě'
"Na prvním koncertě jsem řekl Mattovi, jestli mi může dát nějaké znamení, jestli jsem začal hrát ce správnou dobu. A on řekl, že se nemám o nic strachovat. Poté, během koncertu, hrál daleko, ale najednou se podíval a dal mi znamení. To bylo vážně skělé!"

Vicky Cryer finišují na jejich novém albu!

22. may 2012 at 22:42 Vicky Cryer

Vicky Cryer oznámili, že jejich album, na kterém pracují, se blíží ke zdárnému konci. Skupina, složená z profesionálních hudebníků nebo členů rozličných kapel, jako např. Muse či Killers, prozatím vydala jediné EP s názvem Expensive Love EP. To obsahuje 5 skladeb a je dostupné k poslechu na sundcloud.com, nikoliv ve hmotné verzi. Doufejme, že zanedlouho objevíme Vicky Cryer i na pultech hudebních obchodů.

"Vicky Cryer album is almost done, been working around the clock, just signed a deal with Universal Music Publishing"


Pro více informací můžete sledovat Vicky Cryer na Twitteru či Facebooku.


Muse were carrying olympic torch today!

20. may 2012 at 19:53 Muse in press

Všichni tři členové Muse se dnes podíleli na cestě olympijské pochodně k zahájení letošních Letních olympijských her, které se konají v Londýně. Skupina převzala do svých rukou zlatou hořící pochodeň, se kterou přeběhli přes Shaldon Bridge. Na mostě se sešlo na sedm tisíc lidí, především fanoušků Muse, kteří byli velmi potěšeni, že vidí své hrdiny podílející se na tak významné události.


Lidé se na devonské trio s pochodní v ruce těšili celý den. Jedné šťastlivkyni se podařilo vyfotit se s nimi v 'olympijském autobuse'.


16:49 - Devonská a cornwallská policie je mírně zděšená z počtu lidí, kteří se snaží dostat na Shaldon Bridge, přes který Muse poběží. "Tohle není koncert," říkají.
Em ze Somerset napsal: "Tolik se nemůžu dočkat, až Muse poběží s pochodní, že jsem si z toho udělal kávu. Aniž bych předem uvařil vodu!!"
17:42 - A teď tu máte slavně tváře. Rocková skupina Muse - bubeník Dominic Howard, zpěvák Matt Bellamy a baskytarista Christopoher Wolstenholme společně nesou pochodeň. Bůh vám žehnej.
17:43 - Frontman Matt Bellamy s brýlemi na nose dělá 'rock-star' pózu, jen co přebírá pochodeň. Muse nyní běží přes Shaldon Bridge, přes řeku Teign. Dav jásá a mává.
Katie Townsend z BBC tweetovala: "Celkem sedm tisíc lidí na mostě v době, kdy Muse běželi přes. Vypadali dobře v tom bílém oděvu."
Fanoušek Muse, Julian Seager, byl jen čtyři stopy vzdálený od jeho oblíbenců. "Spousta lidí se sem nedostala v čas a byla zmatená," říká. "Ale lidé byli převážně příjemně překvapeni, že je vidí."


Celý záznam běhu Muse s olympijskou pochodní:

Muse poběží s olympijskou pochodní

19. may 2012 at 11:53 Muse in press
Matthew Bellamy prozradil, že Muse poběží v neděli, 20. května, s olympijskou pochodní. Budou součástí Teignbridge Torch Celebrations.


Dom photoshoot 1.6

19. may 2012 at 11:09 | tumblr.com |  Dom photoshoots

Muse - Nové album vyjde 17. září, první koncerty budou v říjnu!

8. may 2012 at 21:27 | iwantthetruth.fr |  Muse in press
V pořadí šesté studiové album bude dokončeno již za 14 dní, to se podařilo zjistit šťastlivcům, kteří potkali členy Muse. Z původního listopadu se vydání přesunulo již na 17. září. První koncerty budou pravděpodobně v říjnu, a to v Paříži, Londýně a Itálii.
Dom také dříve prozradil, že nové album bude mít více 'tvrdých riffů' a bude spíše připomínat Origin of Symmetry (co se týče rozmanitosti). První single můžeme očekávat dost možná již v červenci.
Informace ještě není oficálně potvrzená, tudíž se může cokoliv změnit.

Matthew Bellamy - "Jsme jen pár měsíců od třetí světové války"

5. may 2012 at 20:54 Muse in press
Interview magazínu Kerrang z roku 2006. Matthew Bellamy hovoří otevřeně o lžích v médiích a zdůvodňuje názor, proč 9. září byla "operace pod falešnou vlajkou".

Magazíny ho často popisují jako 'divného chlápka'. Matthew sám přiznává, že lidé ho často vidí jako 'člověka odjinud'. Ale zastává názoru, že je to dobré místo, 'být jinde'. "Je to lepší vně běžného, než součástí běžného, protože 'to běžné' je velmi zkorumpované."
Věci, které ho děsí jsou konspirační teorie. "Pokud jsou pravdivé, 'pustili jsme se do tvrdé jízdy'. Již léta říkám, že myslím, že se řítíme do třetí světové války, ale opravdu si myslím, že začíná již teď. Potenciálně jsme od ní jen měsíce daleko. Jen se rozhlédněte."

"Nemáte pocit, že přemýšlíte příliš?"
"Možná. Máte spoustu času ve svých rukách, když cestujete s kapelou. Být součástí kapely vám umožňuje vystoupit ze systému, přemýšlet víc volně. Školní systém, který máme v západním světě je velmi šílený. Donutí děti, když prochází jejich nejdůležitějšími léty, kdy se jim utváří osobnost, odejít od rodiny a žít někde na koleji na vlastní pěst. A během toho jsou 'krmeni' polopravdami a spoustou lží, že svět, ve kterém žijí je stabilní, ale není. Když jsem byl ve škole, neustále jsem si říkal: "něco zde není v pořádku" a teď přicházím na to, co to je. Vystoupení z normy vám dává svobodu myšlení, a to je přesně to, co je u dětí ve školách a médiích potlačováno. Pokud myslíte svobodně, jste označován za podivína."
"Žijeme v době, kde je masivně potlačováno to, co se ve skutečnosti děje. Všechny věci, které nyní vídáme, jsou operace pod falešnou vlajkou. ... Velmi brzo budeme pobídnuti k mikročipům. ID karty jsou jen prvním krůčkem. Tyto věci se již dějí, ale mnozí z nás jsou rádi, že se o to prozatím nemusí starat a nepřemýšlí o tom. ... 9. září je jasný 'inside job' - jsou masivní důkazy o tom, že akce byla schválena, ba co možná hůř, byla úmyslně naplánována."

"Jste si jistý, že chcete, aby toto bylo zaznamenáno?"
"Jistě. Hrál jsem si se strachem, mluvit otevřeně o takových věcech, protože se jistě objeví odezva. Ale cítím to velmi silně, musím o tom mluvit. ... S tím, v jakém světě žijeme, jsem na černé listině FBI už jen kvůli knížkám, které jsem si objednal z Amazonu. Lidé jako já budou snadným terčem. Budu snadnou osobností, aby ze mě udělali hlupáka. A to je důvod, proč říkám, abyste si přečetli knihy a podívali se na filmy s touto problematikou, a poté kritizovali, co říkám."