February 2012

NME Awards 2012 Live

29. february 2012 at 20:41 Song on My Mind*
7:31 - Po červeném koberci u O2 Brixton Academy se již pár umělců prošlo. Prvními byli The Maccabees, dále pak Two Door Cinema Club, The Enemy, který prohlásil, že Noel Gallagher je nejlepším člověkem v Anglii. Následován byl Milesem Kanem, který se "nemůže dočkat až uvidí Kasabian a Noela". The Vaccines.
--------------------------------------------------
Na sociální síti Facebook, konkrétně na stránkách oddaných Muse, se objevily informace, že na internet unikly informace, kdo obdrží cenu v jaké kategorii. Stránka "Musers will rule the whole world" zveřejnila, že na stránkách The Independent byl omylem zveřejněn seznam těch, co si cenu odnesli. Uvidíme, zdali to byla pravda nebo jen falešné dohady.

Podle dalších informací - nikoliv zveřejněných NME - by se Muse neměli ani této akce zúčastnit.
--------------------------------------------------
Fotografie z červeného koberce - nme.com/news/various-artists
--------------------------------------------------
8:00 - The Horrors, Katy B, Johnny Marr a Tim Michin dorazili 'za pět dvanáct'.
--------------------------------------------------
8:06 - Hurts právě přijeli se slovy: "Přijeli jsme se sem jen napít piva a nakopat zadek," řekl Theo. "Bohužel nám už pivo došlo." Jako každý umělec zde si i Hurts myslí, že cena Godlike Genius je pro Noella zasloužená.
--------------------------------------------------
8:24 - Santigold, který se cítí jako by "žil v jeskyni, poslední dva roky", je posledním, kdo dorazil. Je tedy zřejmé, že Muse se večera neúčastní.
--------------------------------------------------
8:27 - Johnny Marr a Carl Barat právě dorazili ve stejný čas.
--------------------------------------------------
8:30 - Noel Fielding spustil show. Jako první naživo vystupují Kasabian se svým Switchblade Smile.
--------------------------------------------------
8:45 - Florence And The Machine vyhrála cenu v kategorii Best Solo Artist. "Ráda bych poděkovala všem, se kterými jsem kdy spolupracovala."
--------------------------------------------------
8:50 - Florence živě - Shake It Out. Údajně zní naprosto fantasticky. ;)
--------------------------------------------------
9:02 - Best Festival - Glastonbury; Best International Band - Foo Fighters.
--------------------------------------------------
Seznam vítězů jednotlivých kategorií, o kterém jsem mluvila v horní části článku, je s největší prvděpodobností skutečný. Tady tedy je téměř kompletní seznam:

Best Solo Artist: Florence + The Machine
Best Track: Shake Out - Florence + The Machine
Best Album: Skying - The Horrors
Greatest Music Moment Of The Year: Stone Roses
Best Re-Issue: The Smiths
Godlike Genius: Noel Gallagher
Worst Band: One Direction
Villain Of The Year: Justin Bieber
Worst Album: Justin Bieber
Best British Band: Kasabian
Best New Band: The Vaccines
Best Live Band: Arctic Monkeys
Best International Band: Foo Fighters
Dancefloor Antherm: Broken Record - Katy B
Best Video: Sunday - Hurts
Best TV Show: Fresh Meat
Best Festival: Glastonbury
Best Small Festival: RockNess
--------------------------------------------------
Přestože Muse nedostali žádné ocenění jako skupina, MATTHEW BELLAMY BYL OCENĚN JAKO 'HERO OF THE YEAR' a MUSERS BYLI VYHLÁŠENI JAKO VÍTĚZOVÉ KATEGORIE 'THE MOST DEDICATED FANS'. Dominic Howard ani Matt Bellamy letos nevyhráli Hottest Male.
--------------------------------------------------
Hottest Male - Jared Leto
Hottest Female - Hayley Williams
Best Album Artwork - Friendly Fires
Best Book - Noel Fielding
Best Music Film - Foo Fighters, Back And Forth
Greatest Music Moment - Stone Roses re-unite

NME Awards 2012

29. february 2012 at 18:52 Song on My Mind*
Jen necelé čtvrt hodiny zbývá do začátku letošních cen NME, které se klasicky konají v londýnské O2 Brixton Academy. Živě se představí The Maccabees, Kasabian a The Vaccines. The Horrors a Florence And The Machine se speciálně při této příležitosti spojí a vystoupí spolu. Živě se představí i Noel Gallagher, který by si měl odnést cenu v kategorii Godlike Genius anebo Pulp.
V živém spojení s průběhem předávání těchto cen můžete zůstat díky NME, kde se klasicky aktualizují záznamy z ceremoniálu - nme.com/news/various-artists/, nebo stačí sledovat jejich Twitter.
Arctic Monkeys obdrželi nejvíc nominací, a to sedm. Hned v závěsu za nimi jsou Muse, Lana Del Rey a Kasabian se třemi nominacemi.
Od 19.00 hodin greenwichského času se bude plnit červený koberec před Brixton academy, samotná show začne v 20.00. (20.00 - červený koberec; 21.00 - počátek NME Awards 2012 > GMT +1).


Plug In Baby - 5th Most Explosive Chorus by NME

29. february 2012 at 11:02 Muse in press
Plug In Baby si podle redaktorů NME zasloužila 5. místo v žebříčku 50 'Nejexplosivnějších refrénů'.

"Riff, který se neopouští a který kapelu následuje po celou jejich kariéru. Je to o tom, jak Matt Bellamy nachází útěchu ve své kytaře a je vybaven takovým refrénem, že by ho fanoušci mohli zpívat ještě dlouhá léta."

Dále se ve zbývající 50 nachází třeba Florence And The Machine, Adele, Nirvana, Blur, Rihanna, Kings Of Leon a mnozí další.Muse is Our Resistance trend on Twitter

25. february 2012 at 20:28 Muse in press
Muse dnes trendovali na Twitteru. Konkrétně "MuseIsOurResistance". Pokusy o trendování čehokoliv spajetého s Muse byly letos několikrát plánované, tenhle vyšel ;).Easily

21. february 2012 at 12:00 MUSE Videa

54th Grammy Awards

19. february 2012 at 14:27 | Anjulii Muse* |  Song on My Mind*
12. února brzy ráno byly předány Grammy Awards pro rok 2012. Ceremoniál se konal klasicky v Staples Centre v Los Angeles. Večer opanovala Adele, která proměnila všech šest ze šesti nominací. Hned v závěsu se s pěti gramofonky drží Foo Fighters. Večerem provázela spousta umělců, jako třeba Neil Patrick Harris, který uvedl kategorii Song of the Year anebo Lady Antebellum, kteří uvedli Record of the Year.Živá představení:

Živě se představilo, jako obvykle, nesčetně umělců. Foo Fighters zahráli Rope i Walk, Rihanna se po svém hitu We Found Love přidala ke Coldplay a společně poprvé naživo zahráli a zazpívali Princess of China. Samotní Coldplay poté zahráli jeden z nejúspěšnějších singlů jejich posledního alba Mylo Xyloto, Paradise. Adele vystoupila s Rolling In The Deep. Dále vystoupila Katy Perry, Nicki Minaj, David Guetta a mnozí další. Jennifer Hudson vzdala hold, noc před ceremoniálem zesnulé, Whitney Huston tím, že zazpívala jeden z jejich největších hitů I Will Always Love You.
Ocenění:

Record of the Year - Adele - Rolling In The Deep
Album of the Year - Adele - 21
Song of the Year - Adele - Rollin In The Deep
Best New Artist - Bon Iver

Best Pop Solo Performance - Adele - Someone Like You
Best Pop Vocal Album - Adele - 21

Best Rock Performance - Foo Fighters - Walk
Best Hard Rock/Metal Performance - Foo Fighters - White Limo
Best Rock Song - Foo Fighters - Walk
Best Rock Album - Foo Fighters - Wasting Light

Best Dance Recording - Skrillex - Scary Monsters and Nice Sprites
Best Dance/Electronica Album - Skrillex - Scary Monsters and Nice Sprites
a mnozí další


Dom photo 3.4

19. february 2012 at 11:47 Dom photos

Dom photo 3.3

19. february 2012 at 11:45 Dom photos

Matt photo 8.0

19. february 2012 at 11:42 Matt photos

Muse kusovka 13.9

19. february 2012 at 11:31 MUSE kusovky


Rest in Peace, Kaila. Musers are forever with you

11. february 2012 at 16:45 Muse in press
Musers, přišli jsme o jednoho člena naší rodiny. Konkrétně o patnáctiletou slečnu Kailu. Bohužel, spáchala sebevraždu. Část její duše otiskla na její Tumblr - walkingparadoxicaloxymoron8.tumblr.com. Musím vás varovat, posty jsou opravdu velice depresivní, a i když se jí často snažili ostatní lidé pomoci, nepodařilo se.
Tato smutná událost ukázala, jak jednotní Musers jsou. Ne nadarmo se říká, že jsme jedna velká, mezinárodní rodina. Bohužel, až nyní Musers založili stránku, na které se budou moci svěřit se svými problémy a kde se vždy najde někdo, kdo jim pomůže. Jedná se o facebookovou stránku 'Your Soul's Unbreakable - The Muser Help Foundation' --> facebook.com/the.muser.help.fundation.
Každý z nás ví, že to, co se stalo je tragické a že nikdy nemůžeme dovolit, aby se to opakovalo.


-Věřím, že Kaila konečně našla svůj pokoj a klid na duši. I když by se možná její problémy daly řešit mnohem mírnější cestou. Kdo ví. Třeba je teď na nás pyšná, jak při sobě držíme a jak chceme podobným dalším situacím zabránit. Rest In Peace, Kaila.-

Rock for People 2012 odkryl první jména ze svého lineupu! Přijedou Example, Two Door Cinema Club anebo Skrillex

11. february 2012 at 11:45 | Anjulii Muse* |  Song on My Mind*
Pomalu ale jistě se schyluje k počátku festivalové sezóny, jejichž 'highlith' je beze sporu Rock for People. Ti, co si již zakoupili lístek z prvních vln prodeje jen v klidu přihlížejí, kdo se jim představí. Na druhé straně ti, kteří stále s koupí vstupenky váhají teď mají první pádné důvody, proč investovat do tohoto festivalu.


Zastáváte-li elektro, Skrillex vás na lineupu rozhodně potěší. Pokud máte raději kombinaci elektro house a dubstepu, Example je tím pravým. Výčet ještě nekončí. Two Door Cinema, Pete Doherty, August Burns Red a francouzští Irie Révoltés.


Na to, že je teprve únor a do Rock for People zbývá něco málo přes 140 dní, i to málo, co je známo, slibuje hodně dobrý lineup! Tak uvidíme, co si pro nás 18letý Rock for People připraví. Nezbývá, než si udělat čas mezi 3. - 7. červencem 2012 a zajet do Festivalparku v Hradci Králové!

Favourite Leeds Festival Headliner Ever - Voting

7. february 2012 at 22:20 Muse in press
Na neoficiálních stránkách festivalu Leeds můžete ve formě komentářů hlasovat o nejoblíbenějšího headlinera festivalu Leeds. Nezáleží na tom, jestli daný umělec vystupoval jako headliner minulý rok nebo několik let zpátky ani na tom, jakou stage opanoval. Jednoduše hlasujte ;).


6515332841_54d8fcbb53_b_large

Muse, Coldplay a Joss Stone jsou potvrzeni, že zahrají na počátečním ceremoiálu Letních olympijských her 2012 v Londýně

3. february 2012 at 21:07 Muse in press
Coldplay, Muse a Joss Stone byli potvrzeni, že zahrají na otevíracím ceremoniálu Letních olympijských her 2012, které se konají v domácím městě všech těchto tří umělců.
Muse i Coldplay vyprodávají největší stadiony po celém světě, proto vystoupení na olympiádě bude dalším jedinečným zážitkem jak pro Musers, tak i pro Coldplayers.Světlo Naděje

2. february 2012 at 22:15 | Jimmy James |  Jimmy's writing
Tak jako všechny z nás provází stín,
má duše lidská taky svůj splín.
Často pak hledáme tu světlou stránku,
koupit si odpustek v nebeském stánku.

Tunelem černým jdeme svou cestu,
od přátel čekáme záchranou vestu.
Na jeho konci světlo nás čeká,
to světlo naděje temnotu leká.