November 2011

Pro Tebe

30. november 2011 at 22:20 | Jimmy James |  Jimmy's writing
Rozdala poslední obrázky,
na kterých pilně pracovala.
Zbytek uložila ke spánku do regálu,
zase zítra se probudí do slunečného rána.

Obličej bledý, kruhy pod očima,
jsou jako stopa po smutné lásce,
štíhlá, vysoká, vlasy černé a dlouhé,
krásně viditelná, nepřehlédnutelná.

Mám strašnou chuť políbit tu krásu.
Neříkej nic a taky se na mě nemrač.
Ostatní nechápou, že jsi "tak" krásná,
protože neznají, ten pocit,
který mlátí srdcem o žebra,
zatajení dechu až k bezvědomí.

Vím, že mě nemiluješ, možná máš ráda.
Ale jsi moje krevní skupina.
Chci víc než dělat kamaráda.
Jsi stopa po lásce, která po svém odeznění
budí stále dojem opravdovosti.

Probudíš se, bude ráno, nasadíš úsměv
a zase půjdeš, kam?
No do ústavu,
kde buduješ svou věčnou slávu
a z povzdálí tě sleduje
ten, který tě miluje.

-Jimmy James

Goodbye MOVEMBER!

30. november 2011 at 21:29 | Anjulii Muse* |  Chris Wolstenholme

Stejně tak jako končí listopad, končí i Movember! Celých 30 dní jsme každý den čekali na novou fotku od našeho favorita Chrise Wolstenholma, který byl v této události 'kapitánem týmu Muse'. Již třetím rokem se účastnil Britského Movemberu.

Co je to Movember?

Úkolem této události je získat finanční prostředky a podpořit tak zdraví mužů, zejména pak léčbu rakoviny prostaty a jiných druhů rakoviny, které muže postihují. Akce se koná každý listopad, který je tedy přejmenován 'Movember' {Moustache + November}. Jeho úkolem je přimět co nejvíce mužů nejen v Británii ale i po celém světě k tomu, aby si nechávali po celý měsíc narůst knírek.

Final Day. Was hoping to have a shave today to fully define my mo but there are simply not enough hours in the day. Thanks for all the donations. Really pleased with the total raised. Its been emotional. Maybe now ill grow a full beard.

THANK YOU, CHRIS, FOR MAKING MY M(N)OVEMBER MUCH BETTER! I'M GONNA MISS YOUR MOUSTACHE... :") ;)


NME Voting - Hottest Man In Music

30. november 2011 at 19:06 Muse in press
Hlasujte v anketě na NME v kategorii Hottest Man In Music. Do čela se dostal Matt Bellamy, hned za ním se nachází Chris Wolstenholme a třetí místo si drží Dom Howard. Dále také můžete nominovat své oblíbené umělce do jednotlivých kategorií v NME Awards 2012.Muse 30 Day Challenge - Day 28 {A random Muse song of your choice}

30. november 2011 at 12:21 Muse Quotes ♥
Muse - Easily, because it has stucked in my head...


Muse 30 Day Challenge - Day 27 {Favourite b-side}

28. november 2011 at 22:52 Muse Quotes ♥
Well, umm.... Can't take my eyes off you is classic. 'And it's a Crying shame' - love it, no question. I know that 'Easily forgotten love; It's not so easily.' Also that 'In Your World noone is dying alone.' I'm sorry that 'Jimmy Kane can't sleep at night' and Sex in pain keeps him alive. However, 'I don't want another Map Of Your Head' even if 'I am freezing and loosing my weight'. Also I can think about Nishe, Please Please Please, Let Me Get What I Want and Shirking Universe.
But look: IT ROCKETS THROUGH THE UNIVERSE, IT FUELS THE LIES AND FEEDS THE CURSE, BELIEVES WE COULD BE GLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORIOOOOOUS... :")


Best Celebrity Baby Names of 2011 - Vote for Bing!

28. november 2011 at 17:42 Matt Bellamy
Hlasujte pro Binghama Bellamyho v anktetě o nejlepší křestní jména dětí, pocházejících z rodin známých celebrit a narozených v průběhu roku 2011!


Kate Hudson and Matt Bellamy (© Rex)

Muse 30 Day Challenge - Day 26 {Favourite Muse merch (i.e; shirt, mug, etc)}

28. november 2011 at 12:22 Muse Quotes ♥
I've always wanted this umbrella:


But my umbrellas are not usually living long life, so I think I don't deserve it... :D But yesterday I found this and I was amazed *_* :Christmas competition at Muse.mu!

27. november 2011 at 12:58 Muse in press
Již druhým rokem se na muse.mu pořádá vánoční soutěž, do které se může zapojit každý výtvarník. Jediným úkolem je vytvořit jakýkoliv artwork, ve kterém by bylo propojeno téma Vánoc a Muse. Tyto designy by poté byly použity jako pozadí na oficiální stránce Muse - muse.mu.

Výherce získá podepsanou kopii The Resistance Tour Photography Book, dalších osm míst získá set vánočních ozdob Muse a všech devět artworků se objeví na pozadí muse.mu.

Své návrhy můžete zasílat na adresu competitions@muse.mu do pondělí 5. prosince. Ještě před tím si ale přečtěte konkrétní požadavky a instrukce na muse.mu/news/...christmas-competition.Kusovka 19.4 - Exactly!

26. november 2011 at 14:16 Kusovky

Muse 30 Day Challenge - Day 24 {Favourite lyric}

26. november 2011 at 13:00 Muse Quotes ♥
Because it gives me strength to look at some things from different perspective and unbelievably helps me when I am down in the mouth... :") Such a powerful lyrics!

Museee_130136864_large


Kusovka 19.3

25. november 2011 at 21:54 Kusovky

Muse 30 Day Challenge - Day 23 {Favourite Muse slash pairing photo (i.e; Belldom)}

25. november 2011 at 21:44 Muse Quotes ♥
I don't like this "pairing"... This often makes no sense. So I am not gonna pick any special photo. I am going to post this picture. However this is not 'Belldom' but the way Dom is looking at Matt is just ... ;D x)Muse 30 Day Challenge - Day 22 {Favourite music video}

24. november 2011 at 20:25 Muse Quotes ♥
... Starlight, Uprising, Sunburn... I Can't say which one is the best... Maybe I should pick New Born, because it was filmed in the Czech Republic... Or Bliss with Matt's amazing red hair... I don't really know! :"( :DVirgin Media Music Awards - Best Group - Vote for Muse!

23. november 2011 at 15:44 Muse in press
V rámci Virgin Media Music Awards jsou Muse nominováni také v kategorii Best Group. Hlasovat můžeme zde:


Vote for Muse for Best Live Act in Virgin Media Music Awards!

23. november 2011 at 14:33 Muse in press
Musers, nastal náš čas! Hlasujte v rámci Virgin Media Music Awards v kategorii Best Live Act pro Muse! Dále jsou mj. nominováni U2, Coldplay, Arctic Monkeys a Beyonce, která si stoupla do čela výsledků hlasování. Jak se bude situace vyvíjet můžete ovlivnit právě vy a vaše hlasy ;). Proto neváhejte a hlasujte. Nezapomínejte, že "together we're invincible!" ;).