August 2011

Dom as a plumber :))

30. august 2011 at 20:37 Dom photos
Tady je další Twitter-fotka Doma, tentokát v roli instalatéra! Ano, je to starší fotografie, tentokrát postovaná Tomem Kirkem.. Mnohokrát díky Bewlyer, která mi pomohla rozluštit jestli se jedná o Doma nebo Matta. :)) Kdyby se Dominic živil jako instalatér, trubky bych přeřezávala klidně i pilníkem, jen aby se mi mohl dostat domů alespoň jednou týdně.. :DMatt tweetoval o Dominicovi ;D

29. august 2011 at 22:39 | twitter.com |  Dom photos
Tady je jeden starší tweet od Matta.. Postoval fotku Doma s textem "I'm in a band with this man. I am truly proud." .. :DD

I'm in a band with this man. I am truly proud. http://yfrog.com/h4bxpusj

Kdo podle vás předvedl nejlepší show na Reading and Leeds 2011? Hlasujte na NME!

29. august 2011 at 21:46 Muse in press
Hlasujte v anketě NME o nejlepší vystoupení na festivalech Reading a Leeds v roce 2011! Momentálně se v čele žebříčku drží Muse a já pevně věřím, že to tak i zůstane, protože si to poprávu zaslouží! ;)

www.nme.com/ratemy/232655/vote-for-the-best-act...

Reading And Leeds Festival 2011 Live And Loud: Muse P1


Muse opět dokázali, že jsou nejlepší (koncertní) kapelou současnosti. Epicky tak zakončili festivaly Reading a Leeds pro rok 2011

29. august 2011 at 10:45 | Anjulii Muse* |  MUSE Concerts

28. srpen roku 2011 se nesl opět ve znamení Origin of Symmetry. Muse předvedli již v pořadí druhou velkolepou show vrámci oslav tohoto alba. Tentokrát byl ale tento koncert přenášen na BBC 3. Pro ty, kdo byli odkázáni právě na tento přenos čekalo bohužel nemilé překvapení. To, proč měly tyto koncerty koncepci takovou jakou měly, byly oslavy Počátků Symetrie. Skupina zde hrála album kompletně a mnohé písničky také naposledy. Na přání kapely [jak uvedlo BBC] ale nebyly přenášeny. New Born, Bliss a Plug In Baby byly jediné, co se na BBC 3 odvysílaly z alba OoS. Dále už byly přenášeny pouze 'highlights' z tohoto koncertu, jako Uprising, Supermassive Black Hole, Starlight, Undisclosed Desires anebo Knights of Cydonia a mnohé další. Celý koncert měl ale totožnou koncepci jako Leeds '11. Na závěr se za stagí objevil ohňostroj, který slavnostně ukončil tyto dva festivaly.
Teď Muse čeká koncertní pauza, místo toho se ale přesunou do studia, kde začnou nahrávat jejich nové album. Pokud budeme mít štěstí, dočkáme se ho již na podzim příštího roku.

Matt photo 5.6 - Mr anonymous went to town

29. august 2011 at 1:04 | twitter.com |  Matt photos
Tom Kirk tweetoval chvíli po skončení koncertu Muse na festivalu Reading. Jedná se o fotku s popiskem "Mr anonymous went to town".. :) (Pro vysvětlení pro ty, kdo nečetli knížku Out of this world: The story of Muse, Muse se účastnili každé párty po koncertu v nějaké masce, stejně tak jako všichni, kdo byli na párty přizvaní. A éra OoS - éra masek je zpět! Proto Pan Anonymní... :D )Breaking Dawn Soundtrack - známe datum vydání!

28. august 2011 at 18:39 Twilight films and books
Na oficiálním webu Twilight soudtracků se objevila zpráva, která informuje o vydání soundtracku k Breaking Dawn. Ten vyjde 8. listopadu 2011. Zatím ale ještě vůbec není známo kdo se na něm bude podílet. To se dozvíme až během několika následujících týdnů. Já osobně doufám, že na něm nebudou chybět Muse.. :)


The International - End Titles

28. august 2011 at 16:12 | Anjulii Muse* |  Matt Bellamy
Matthew Bellamy zkomponoval hudbu k závěrečným titulkům k filmu The International z roku 2009. Jedná se o politicko-špionážní thriller, kde si hlavní roli zahrál Clive Owen a Naomi Watts. Díky tomuto, přes devět minut trvajícímu dílu je Matthew často uváděn jako spoluautor soundtracku, a to zaslouženě [bohužel nikoliv na českých stránkách]. Tato pomalejší, možná trochu psycho skladba je dalším kouskem z Mattovy 'dílny' za který se nijak nemusí stydět. Naopak. Po prvním poslechu jsem neodolala, a musela si to přehrát ještě jednou. Teď již na to nedám dopustit. Posuďte sami...


Je čas slavit! Muse dnes opět představí Počátky symetrie v plném znění a vznešeně tak zakončí oslavy alba Origin of Symmetry... Ale co se dělo před pěti lety během jejich vystoupení na stejnojmenném festivale?

28. august 2011 at 15:00 MUSE Concerts

26. srpna 2006 se Muse chystali na velice očekávaný koncert v britské Little John's Farm, vrámci festivalu Reading. Muse patřila sobotní hlavní stage. Čas pro jejich výstup byl od 22:00 do 23:30, ale nastoupili o 15 minut později. Mike Skinner (The Streets) na začátku jeho vystouení řekl: 'Zdravím, Glastonbury! My jsme Muse... Jen si dělám srandu.' Jako druhý přídavek byl plánován Stockholm Syndrome a Take a Bow, ale Matt, jak popsal v interview po koncertu, se nemohl přimět k tomu, aby opustil stage.

Bellamy měl na sobě tričko, na němž byl potisk 'Google Video: Terror Storm'. Snímek, který seriozním způsobem odhaluje jak během minulého století, ale i v době současná vlády nejvyspělejších států světa pod nálepkou mírotvůrců opakovaně vraždili své vlastní občany, aby pak vystupovaly jako jejich zachránci.[zdroj] Dokument byl vytvořen Alexem Jonesem.

Tato show byla vysílána živě na BBC2 a BBC3. Také na webových stránkách BBC Radio 1, kde také došlo k chybě, když Butterflies and Hurricanes pojmenovali jako Bliss.

Set list: Knights of Cydonia, Hysteria, Supermassive Black Hole, Showbiz, Map of the Problematique, Forced In, Bliss, Butterflies & Hurricanes, Feeling Good, Invincible, Starlight, Plug In Baby, New Born. Přídavek: Time Is Running Out, Stockholm Syndrome, Take a Bow.

Matthew at Reading Festival


Z musewiki.org přeložila a upravila Anjulii Muse*
Obrázky z google.cz


Animace - interview

28. august 2011 at 13:30 | rocksalvation.tumblr.com |  Muse in press


Dom photo 2.7

27. august 2011 at 20:36 Dom photos

Uprising video animace

27. august 2011 at 19:44 | rocksalvation.tumblr.com |  MUSE VideaDalší série fotografii z Leeds '11

27. august 2011 at 13:08 | rocksound.tv |  MUSE Photoshooty
Tady je další dávka fotografií z bezpochyby bezkonkurenčního koncertu Muse na festivalu Leeds, z 26. 8. 2011. Tentokrát je zdrojem rocksound.tv.

Reading And Leeds Festival 2011 Live And Loud: Muse P1Festival Leeds 2011

27. august 2011 at 10:17 MUSE Concerts

26. srpna 2011 předvedli Muse kompletní show Origin of Symmetry na festivalu Leeds v britském Bramham parku.

Trio svou performanci začalo energickým Newborn, při čemž v pozadí se na plátně promítaly létající podšálky. Poté co dohráli zbytek alba OoS byly na dav 'vypuštěny' obří 'eyebally', což bývá na koncertech těchto britů téměř tradicí. Nechyběla ani jejich proslulá laserová show.

Bubeník Dominic Howard uvedl Citizen Erased slovy:
"Oslavujeme 10 let Origin of Symmetry, takže jsme to chtěli zahrát úplně celé. Nikdy před tím jsme něco podobného nedělali."

A tak jako to Dominic před nedávnem slíbil NME, zahráli i písničky z jejich alb The Resistance, Black Holes And Revelations a Absolution.

Setlist byl následující: New Born, Bliss, Space Dementia, Hyper Music, Plug In Baby, Citizen Erased, Micro Cuts, Screenager, Darkshines, Feeling Good, Megalomania, Uprising, Supermassive Black Hole, Hysteria, Time Is Running Out, Helsinki Jam, Undisclosed Desires, Resistance, Starlight, Stockholm Syndrome, Knights of Cydonia.

Photo: Muse's Matt Bellamy at Leeds Festival, August 26, 2011 <br>Photo: Andrew Whitton/NME
Z NME.com přeložila a text upravila Anjulii Muse
Fotografie z NME.com

Muse dnes opět předvedou pompézní rock. Na Leeds již podruhé po pěti letech

26. august 2011 at 16:00 MUSE Concerts

Je tomu pět let, co Muse předvedli svou headline-performanci na festivalu Leeds. Koncert se odehrál 27. srpna 2006 v Bramham parku, Wetherby v Británii.

Je čas si vzpomenout, jaké to tehdy bylo...

Během koncertu byly téměř přívalové deště. Podle všeho řekl Tom Kirk, že Muse "nezahráli přídavek, protože nechtěli nechat lidi stát v takovém počasí". Dominic Howard uvedl Feeling Good slovy: "Následující písnička je o tom, jak se cítí déšť." Po zahrání Feeling Good se Mattovi zahákla jedna kšanda u klavíru, když se zvedal ze stoličky. Takže se musel vrátit a 'vyprostit', což dav pobavilo. :)

A setlist? Knights of Cydonia, Hysteria, Supermassive Black Hole, Showbiz, Map of the Problematique, Forced in, Bliss, Citizen Erased, Feeling Good, Invincible, Starlight, New Born, Plug In Baby, Time Is Running Out, Stockholm Syndrome, Take a Bow.

Matthew Bellamy at Leeds Festival 2006

Matt at Leeds Festival 2006
Muse at Leeds 2006

Popis koncertu z Musewiki.org
fotografie z Microcuts.netRobert Pattinson - Bel Ami stils

25. august 2011 at 20:03 | team-twilight.com |  Robert PATTINSON
belamistill7