April 2011Muse kusovka 10.0 - Undisclosed Desires

30. april 2011 at 0:09 | browse.devianart.com |  MUSE kusovky
Muse_by_nassdrack-d2yhoxh_large

Óčko TV - výtah > Rozhovor s kapelou Koblížci

29. april 2011 at 23:39 Song on My Mind*
Poměrně vtipný rozhovor z Óčko Výtahu se skupinou Kolbížci. Očividně s mladíky, kteří se nebojí udělat si srandu nejen z redaktora, ale i z celého rozhovoru. Netřeba se obávat, že se při sledování tohoto videa nezasmějete. Dále si také povšiměte, že číslo časopisu Rock and Pop, které moderátor Jakub Kuba nabízí v rámci předplatného, má na obálce Muse![if it doesn't work - watch here]

Royal Wedding 2011 {Kate & William}

29. april 2011 at 23:01 ♣ CELEBRITY
Princ William se po osmiletém vztahu s Kate Middletonovou 29. dubna 2011 oženil. Británie ode dneška má nového vévodu a vévodkyni z Cambridge. 29. duben byl v Británii vyhlášen státním svátkem. Fotografie a video ze svatby najdete v celém článku.

Novomanželé vévoda a vévodkyně z Cambridge
Peter Facinelli about Breaking Dawn wedding

26. april 2011 at 22:25 | twilightlexicon.com, Anjulii Muse* |  Peter FACINELLI


Můžete nám něco říci o Breaking Dawn? Říká se, že svatební scéna je ohromná.

"Svatba v Breaking Dawn je především krásná. Způsob, jakým ji naaranžovali a především způsob, jakým jí dodali šťávu. Odehrává se za domem Cullenů a prostor je využit vskutku bravurně. Pro nás, pro herce, bylo nátačení této scény těžké, protože v jednom kuse pršelo. To ale ve filmu neuvidíte. Pro nás bylo deštivo a všude bylo bláto, ve filmu ale bude vše vypadat krásně. V baseballové scéně (v prvním díle Twilight) také neustále pršelo, ale nemůžete to říct."

Jak jste zázračně zůstali suší?

"Je to velmi obtížné. Pamatuji si první den (v prvním filmu), když jsme byli uprostřed natáčení, že řekli režisérce Catherine Hardwicke: "Co chcete dělat, Catherine?" Tak začali dávat baseballové čepice na hlavu každému, jehož vlasy vypadali alespoň trochu mokře. Bylo to filmové kouzlo, nikdy to neuvidíte. Abyste to mohli skutečně zaregistovat ve filmu, muselo by pršet opravdu silně."

Prozraďte nám něco o svatební scéně, hlavně pro svatební nadšence. Ať máme nad čím přemýšlet.

"Vypadá to opravdu kouzelně. Byl to opravdový zážitek, vidět ty dva, jako svatebčany. Tahle svatba byla dlouho očekávaná. Když jsme to točili, nezklamala mě, tudíž předpokládám, že bude kouzelná."Muse to headline Lollapalooza festival

26. april 2011 at 17:57 MUSE Concerts

Muse byli ohlášeni jako jedni z headlinerů letošního ročníku hudebního festivalu Lollapalooza, který se koná v Chicagu. Dalšími headlinery je Eminem, Foo Fighters nebo Coldplay. Tento třídenní festival se koná od 5. do 7. srpna 2011. Cena vstupenek se pohybuje okolo 215$. Přesné datum, kdy Muse ovládnou stage na tomto festivalu bude upřesněno časem.

Oficiální stránky festivalu Lollapalooza ZDE

Muse kusovka 9.9 :D***

25. april 2011 at 23:41 | 27.media.tumblr.com |  MUSE kusovky

The Resistance Converse

25. april 2011 at 23:19 | eternallymissedbliss.tumblr.com |  MUSE fashion
eternallymissedbliss: Reposting in case anybody is wondering what to get me for my birthday in 10 days! (I don’t mind waiting for shipping… :D) waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaant

Seznam ex (The Ex List)

25. april 2011 at 23:11 Elizabeth REASER
Nová televizní stanice Prima Love, jejiž cílem je útočit především na divačky, zařadila do svého programu i třinácti dílný seriál, ve kterém ztvárnila hlavní roli Elizabeth Reaser, Seznam ex.


Oficiální popis na prima.cz:
"Třiatřicetiletá Bella by se ráda vdala. Od kartářky se dozví, že to bude buď do roka, nebo nikdy. A měl by to být někdo, s kým už jednou chodila. ..."

"Bellu Bloomovou hraje Elizabeth Reaserová: Herečka se proslavila rolí upírky Esme Cullenové v trilogii Stmívání. Má dvě sestry, je zamilovaná, ale totožnost svého přítele tají. Reaserová také získala cenu Emmy Primetime za vynikající výkon hostujícího herce v seriálu Chirurgové za roli těhotné ženy, která trpí amnézií."


Muse to headline brand new festival Kanrocksas

25. april 2011 at 22:28 MUSE Concerts
Muse se stali headlinery druhé noci (6. srpna) dvoudenního festivalu Kanrocksas, který se koná mezi 5. a 6. srpnem 2011 v Kansas City, v Kansasu. jedná se o první ročník tohoto festivalu, který očekává, že se zařadí mezi již zaběhnuté západní festivaly. V plánu má představit okolo 20ti národně uznávaných kapel. Headlinerem páteční noci (5. srpna) se stal Eminem. Mezi dalšími účastníky jsou ohlášeni např. Kid Cudi, The Black Keys, Arctic Monkeys, Tinie Tempah a další. Vstupenky na celý festial se pohybují okolo 179$. Jednodenní vstupenky ještě nebyly uvedeny do prodeje.

Oficiální stránky festivalu ZDE
Kanrocksas na Wikipedii ZDE

Chris photoshoot 0.4 - Football match

25. april 2011 at 21:15 | media.tumblr.com |  Chris photoshoots

Video - Hullabaloo photoshooting

25. april 2011 at 21:11 MUSE Photoshooty


[if it doesn't work - watch here]

Robert & Kristen filming Breaking Dawn

25. april 2011 at 12:24 Twilight films and books

Robert Pattinson a jeho skutečná životní láska Kristen Stewart točili ve vodách v Karibiku vášnivou scénu do prvního dílu Breaking Dawn. V noci strávili v opuštěné zátoce asi tři hodiny a natáčeli milostné scény mezi jejich postavami v Sáze, tedy Bellou a Edwardem. Kristen se předvedla v citrusově zelených plavkách. Celý objekt, kde natáčení probíhalo, sledovala policie, aby nikdo nemohl natáčení sledovat. To probíhalo asi až do páté hodiny ranní.

Fotografie v celém článku.
Riffs & Jams

25. april 2011 at 0:35 Riffs & Jams

> Adagio in D minor /předehra k Resistance Glasto 2010/
> Adagio sostenuto /zní velmi podobně jako outro k NSC/
> Asturias /intro k Time Is Running Out/

Twilight Saga - The Official Illustrated Guide

24. april 2011 at 21:56 Twilight films and books
Před pár dny se na trh dostal Oficiální ilustrovaný průvodce Twilight ságou. Jedná se o 543 plnobarevných stránek, jejichž obsah má co nabídnout i skutečným fanouškům Twilight, kteří si myslí, že o Sáze vědí všechno.

Knížka obsahuje popis všech charakterů postav, které v upírské sáze vystupují. Vše je doplněno ilustracemi, mapkami s lokacemi jednotlivých míst, vysvětlením významů jednotlivých obalů knížek, zodpovězením často kladených dotazů a v neposlední řadě také playlistem, který vytvořila Stephenie Meyer, s určením jednotlivých písní k určitým scénám a kapitolám, doplněné o vysvětlení.


Oficiální ilustrovaný průvodce Twilight ságou je ke stažení ZDE /psáno v angličtině/
Fotogrfie z knížky v celém článku.