January 2011


GRAMMY AWARDS 2011 živě na ČT2!

30. january 2011 at 9:58 Muse in press


53. ročník předávání nejprestižnějších hudebních cen Grammy Awards budete moci sledovat živě na ČT2. Přímý přenos z losangeleského Staples Center se bude vysílat 13. února 2011 v 02:00 ráno. Tlumočí Dana Hábová a komentuje publicista Jan Rejžek.

'Noc roku pro všechny hudební fajnšmekry přichází!
Brněnské studio České televize opět odvysílá jednu z největších hudebních událostí - 53rd Annual GRAMMY Music Awards - s komentářem Jana Rejžka a překladem Dany Hábové.
Tentokrát připadlo udělování prestižních hudebních cen na druhou únorovou neděli. Gramofonky poznají své majitele 13. února 2011. Na Dvojce prožijete celonoční hudební maraton z losangeleského Staples Centra plný neopakovatelných vystoupení.
Co se nominací týče, králem se stal Eminem! Má deset šancí na cenu a uspět může ve všech hlavních kategoriích. Zpěvák Bruno Mars sklidil nominací sedm. Šestkrát se zapotí Lady Gaga, Lady Antebellum a rapper Jay-Z. A vy se můžete díky České televizi potit s nimi kvůli časovému posunu v noci z neděle na pondělí.'

Anjulii Muse*
ceskatelevize.cz


Vote for Muse on Grammy Awards!!

29. january 2011 at 11:27 Muse in press
Hlasujte pro Muse v rámci 53. ročníku Grammy Awards, kde se mj. Muse představí i živě. 
Kategorie, ve kterých Muse získali nominaci:

BEST ROCK PERFORMANCE BY A DUO OR GROUP WITH VOCALS ["Resistance" - Muse]BEST ROCK SONG ["Resistance" - Matthew Bellamy, songwriter (Muse)]Anjulii Muse*Shockwaves NME Awards 2011 revealed winners. Now, vote for absolute winners!

25. january 2011 at 15:07 Muse in press
Best British Band - supported by Shockwaves
25. ledna 2011 byl na webu nme.com zveřejněn seznam vítězů v jednotlivých kategoriích, pro které se hlasovalo v anketách. Ceny budou předány 23. února 2011.

Muse se týkají tyto nominace:

Best British Band [Muse]

Muse

Best Live Band [Muse]

Muse

Hero of the Year [Matt]

Matt Bellamy

Hottest Man [Matt, Dom]

Matt Bellamy


Dominic Howard


Anjulii Muse*
nme.com

Muse in press - Muse Win at European Festival Awards

24. january 2011 at 21:16
Nejlepší evropské festivaly, umělci a organizátoři roku 2010 byly zveřejněni v rámci vyprodaného ceremoniálu ve Stadsschouwburg Groningen v Nizozemsku,  na premiéře 25. výročí vydání Eurosonic Noorderslag. Rozhodujícími se staly hlasy poroty i diváků. 

Best Major European Festival:Heineken Open'er - Poland
Best Medium-Sized European Festival:
Electric Picnic Music & Arts Festival - Ireland   
Best Small European Festival:
5 Tauron Nowa Muzyka Festival - Poland   
Best New European Festival:
Temple House Festival - Ireland   
Best Indoor Festival: Rolling Stone Weekender - Germany   
Best European Festival Line-Up :
Oxegen - Ireland   
Best Newcomer - Florence and the Machine   

Best Headliner - Muse   

Festival Anthem of the Year:
Muse - Uprising

Anjulii Muse*

Cocktail Dresses***

24. january 2011 at 20:55 ♣ MÓDA
Carven / Taffeta Bustier Dress
Muse kusovka 6.2**

23. january 2011 at 0:05 MUSE kusovky

Muse will be performing on Music's Biggest Night - 53rd Grammy Awards

21. january 2011 at 15:50 Muse in press
Muse budou hrát na 53. ročníku nejvýznamnějších hudebních vyznamenáních Grammy Awards. Ceny budou předány 13. února 2011 v Los Angeles. 

Arcade Fire, Bieber, B.o.B, Lambert, Mars, Monáe, Muse, a Jaden Smith budou na předávaní cen Grammy vystupovat poprvé. Naopak Eminem, Cee Lo Green, Lady Antebellum, Lady Gaga, Katy Perry, a Usher se na 'Grammy pódium' vrací. 
Anjulii Muse* 

'Bieber, Monáe, and Usher each are up for two awards: Bieber for Best New Artist and Best Pop Vocal Album for My World 2.0; Monáe for Best Urban/Alternative Performance for "Tightrope" (with Big Boi) and Best Contemporary R&B Album for The ArchAndroid; Muse has three nominations for Best Rock Performance By A Duo Or Group With Vocals for "Resistance" and Best Rock Album for The Resistance and Best Rock Song for Rsistance; and Usher for Best Male R&B Vocal Performance for "There Goes My Baby" and Best Contemporary R&B Album for Raymond V Raymond.'
grammy.com


Muse - The Resistance: Muse jsou stále smutní

20. january 2011 at 16:18 Muse in press
Nové album britské kapely Muse zní jako soundtrack k filmu o konci světa. Doporučit jej lze ale i těm, kteří zrovna apokalypsu neočekávají - kromě jiného totiž přináší příjemnou klubovku a dokonce symfonický kus.


1. Uprising, 2. Resistance, 3. Undisclosed Desires, 4. United States of Eurasia (+Collateral Damage), 5. Guiding Light, 6. Unnatural Selection, 7. MK Ultra, 8. I Belong to You (+Mon cœur s'ouvre à ta voix), 9. Exogenesis: Symphony: Part 1 (Overture), 10. Exogenesis: Symphony: Part 2 (Cross-Pollination), 11. Exogenesis: Symphony: Part 3 (Redemption)

Když v červenci tohoto roku britská rádia poprvé vypustila singl Uprising, všem, kteří se alespoň trochu vyznají v britské rockové scéně, bylo po prvních tónech jasné, kdo že to oznamuje nové album.Chris kusovka 0.1 - ***

19. january 2011 at 18:44 Chris photos