November 2008

Trendy oblečení pro pejsky

24. november 2008 at 20:02 ♣ BLBOVINKY

Doby, kdy psi dostávali pod stromeček kost a pytel žrádla, už jsou dávno pryč. Teď jsou v kurzu luxusní dárky.


Skříň na oblečky, obojky s drahokamy, psí postel ze dřeva ve smetanové barvě. Že to zní jak výbava milionářského psíka? Omyl. V dnešní době podobné dárky kupují i pejskaři, kteří rozhodně nemají účet naditý tak, že jim peníze přepadávají na sousední konta.

Výjimkou nejsou psí kočárky, kozačky, ramínka nebo sady motýlků. Ve všech případech ale musíte mít dvě věci - mazlíčka, který má opravdu velikou trpělivost, a taky spoustu zbytečných peněz.

Kompletní vybavení psího pokojíčku postýlkou, skříní a několika ramínky může obětavého majitele stát i 13 tisíc korun.

Večerní róba pro hafana společensky založeného člověka se dá pořídit za zhruba 5 tisíc korun. K tomu ale patří i obojek ozdobený třpytivými kamínky a kozačky podle poslední módy. Takový dárek se hned vyšplhá na polovinu průměrné mzdy v České republice.

Majitelé koček jsou proti pejskařům ve značné nevýhodě. Obchody s luxusními dárky totiž na micinky příliš nepamatují. Přesto nemusí milovníci kočiček zoufat. Svého miláčka mohou potěšit třeba kočičími lázněmi za více než 500 korun.
dárky pro psy šatyMotivy na mobil

24. november 2008 at 19:55 ♣ BLBOVINKY
Na téhle stránce si můžete stáhnout motivy na mobil (zdarma) ! Je jich tam hooodně.

HSM3 - now or never

22. november 2008 at 23:11

HSM3 - i want it all

22. november 2008 at 23:09

Péče o pleť v zimě

22. november 2008 at 22:54 ♣ VIZÁŽ

Péče o pleť v zimě


Pleť je dennodenně v každém ročním období vystavena náporu okolního prostřední, který na ní zanechává negativní následky. V zimních nečasech, chumelenicích a větru, jenž se do tváře zabodává jako tisíc malých jehliček, trpí mnohem více než v letním období.

Dvakrát měř, jednou řež

Říká se, dvakrát měř, jednou řež. Stejně tak postupujte i při výběru přípravků. Nepodlehněte reklamním trikům schovávajícím skutečný obsah preparátu. Vybírejte s rozvahou. Pro citlivou pleť jsou nejvhodnější přípravky založené na přírodní bázi. Jejich součástí by měly být zejména tyto látky: bamabucké a avokádové máslo se zušlechťujícím efektem. Vytváří ochranný a zklidňující filtr bránící podráždění. Výtažky z aloe vera a pupalky, přírodní lecitin a skvalen, panthenol či mandlový a hroznový olej.

Přestaňte používat lehké denní krémy a letní emulze. Vytvořte si účinný ochranný štít, jenž prohloubí odolnost a vlhkost pleti. Zejména máte-li citlivou pokožku, neměla byste vycházet bez krému. Riskujete vznik vyrážek, ekzémů, prasklých koutků a žilek. Pro toto období jsou vhodné především hutnější a mastnější krémy. Samozřejmě záleží na typu pleti. Pokud máte sušší, rozhodně nepoužívejte krémy určené pro mastnou pleť a naopak. Nenechte se zmást pověrou o hydratačních krémech, které údajně nejsou vhodné pro zimní období. Moderní přípravky mají naštěstí natolik zdokonalenou technologii, díky níž se hydratační látky dostávají do hlubších vrstev, odkud se postupně (nikoliv naráz) uvolňují.

Vitamíny, půl zdraví
Podpořte krásu pokožky vitamíny, užívejte je nejen v podobě tabletek, ale i vyvážené stravy. V zimě potřebujete především trojici vitamínu A, C a E pomáhající pleti zvládnout drsné podmínky.

Vitamín A - působí proti škodlivým účinkům volných radikálů, zpomaluje stárnutí pokožky
Vitamín E - podporuje zejména antioxidační účinek vitamínu A
Vitamín C - všestranný a mocný antioxidant. Podílí se na neutralizaci škodlivých vlivů volných radikálů v buňce, tkáních a orgánech.

Ubalte si jointa
Nebojte, není to myšleno doslova a do písmene. Pravdou však zůstává, že cannabis, marihuana, konopí alias laicky řečeno tráva, je stále častěji využívání v oblasti alternativního lékařství a kosmetiky. Společně s dalšími látkami aktivně chrání citlivou i dětskou pokožku před nepříznivými vlivy, před mrazem, podrážděním a vysycháním. Předchází vzniku lišejů, drsných a suchých míst na pokožce.

Přípravky obsahující konopný olej jsou k dostání takřka v každé lékárně a obchodě se zdravou výživou. Jsou vhodné pro celodenní, jak denní tak noční, použití.

Tváře jako Marfuška
Také si po vstupu do teplejší místnosti připadáte jako Marfuška z pohádky Mrazík, která měla tvářičky jako růžičky, když se šlechtila pro svého nápadníka? Nezoufejte. Zarudnutí můžete předejít. Smíchejte avokádo, lží medu, lžíci olivového oleje a jeden žloutek. Směs rozmixujte, naneste na obličej a nechte zhruba 15 minut působit. Poté obličej omyjte vlažnou vodou, případně na něj naneste krém s ochranným filtrem určený pro denní zimní nošení.

Za svitu "měsíčku"
Významnou součástí většiny krémů a to nejen pleťových se stal měsíčkový olej využívaný především pro své hojivé účinky. Je vhodný na suchou či popraskanou kůži, ale taktéž na popáleniny a rány. Účinně ochrání pokožku před mrazem a chladem.
Navštivte obchod se zdravou výživou a kupte si nasekané květy měsíčku - čím více, tím lépe. Smíchejte je s rozpuštěným sádlem, chvíli škvařte a poté nechte do dalšího dne odstát.

Pokud k této proceduře máte výhrady, postupujte následovně. Sádlo rozpusťte ve vodní lázni a přidejte měsíček. Zahřívejte na mírném plameni cca 2 hodiny a nechte zhruba dva dny odstát. Odstátou směs připravenou prvním či druhým způsobem rozpusťte, sceďte a přidejte včelí vosk (cca 10dkg na půl kg sádla) a míchejte do úplného rozpuštění včelího vosku. Hotovou směs uchovejte v ledničce a v případě potřeby aplikujte na postižené místo nebo obličej v období zimních mrazů.

Rty k zulíbání
V zimním období nejsou ataku ušetřeny ani rty. Nezapomínejte si proto do své kabelky přidat tyčinku na rty mastnější konzistence, nejlépe s přídavkem včelího vosku, vitamínů a s UV filtrem nebo obyčejný jelení lůj. Vytvoří ochranný filtr, který zamezí příchodu nevítaných hostů. Ačkoliv máte pocit, že slunce nesvítí s přílišnou intenzitou. Vězte, je mnohem záludnější než v letních měsících.


Odrážející se paprsky od sněhu či ledu umí natropit pořádnou neplechu. Jak docílit toho, abyste měla popraskané rty znovu k zulíbání? Naneste na ně vrstvu medu a nechte zhruba 20 minut působit. Tloušťku volte dle subjektivně posouzené míry poškození a také dle chutě na sladké. Po 20 minutách můžete med s klidným svědomím, bez ohledu na ručičku váhy, slízat. Rty po této vydatné kůře se zacelí a zvláční.
Živá voda, voda živá
Zimní péči byste neměla omezit jen na obyčejné nanesení příslušného krému a následně s pocitem zadostiučinění vyjít vstříc závějím. Zhruba hodinu před tím, než opustíte teplo domova, si obličej nemyjte ani neoplachujte vodou. Obírá pokožku o tolik nutnou vláhu. Používejte výhradně jemná pleťová mléka nebo vody s vitaminovými komplexi, která jsou mnohem šetrnější.

V chladnějších měsících bohužel nepociťujeme tak často žíznivost. Jen si vzpomeňte, jak to vypadá s pitným režimem například během dne plného sněhových radovánek a zimních sportů. Skotačíte, sjíždíte jeden svah za druhým. Večer unavená, vyprahlá a hladová schlamstnete, co dům dá, leč marná snaha. Pravidelnost lačností nenahradíte. Pijte pravidelně alespoň 2 litry vody nebo neslazeného čaje. Vaše pleť nebude šupinatá a drsná. Ba naopak, pokožka zůstane elastická a napnutá. Organismus vyplaví z těla škodlivé nečistoty a nepotřebné látky. Snažte se také vyvarovat alkoholu a přílišnému pití kávy.

Přání k Vánocům

22. november 2008 at 22:22 ♣ BLBOVINKY
Vytvořte si vlastní vánoční přáníčko. Fakt to stojí za to x).

Italská móda - podzim/zima 08/09

22. november 2008 at 22:15 ♣ MÓDA
♥Tohle♥ je odkaz na super stránky s módou. Tak to zkuste ;)
DiPlOmEk PRO vŠeCHnY MOJE eSBénka ♥

15. november 2008 at 21:40 ♣ SOUTĚŽE, BLESKOVKY, DIPLOMKY

| na obrázek si klikněte a otevře se vám ve správné velikosti! |

vect☼rky

15. november 2008 at 17:5324. blesk☼vka

12. november 2008 at 18:13 ♣ SOUTĚŽE, BLESKOVKY, DIPLOMKY

CO JE TO ZA SKUPINU?

JAKÁ JE JEJICH NEJNOVĚJŠÍ PÍSNIČKA?

VYBER:

knížka / počítač

google.com / seznam.cz

Ashley Tisdale / Miley Cyrus

HSM 1 / HSM 2

léto / zima


DIPLOMEK SPOLEČNEJ, JJ ?


23. bleskovka

9. november 2008 at 12:56 ♣ SOUTĚŽE, BLESKOVKY, DIPLOMKY

VYBER:

1)


x


2)

x3)

x4)

x

DIPLOM BUDE SPOLEČNEJ, JO?
Comeback — 10. díl — Lexa a porno

7. november 2008 at 16:09

Každému film podle jeho vkusu. Zatímco Tomáš, Iva a Saša jdou do kina na film Vše o mé matce, Lexa někde vyhrabal kazetu s pornem.

Comeback - 9. díl - Modelka

2. november 2008 at 9:31

Iva a Saša si nechaly udělat fotky na pas. Tomáš okamžitě pojal podezření, že se Iva chystá zdrhnout za kopečky. Vůbec mu nevadí, že tu fotku potřebuje jen na legitimaci do půjčovny DVD.

22. bleskovka

1. november 2008 at 22:27 ♣ SOUTĚŽE, BLESKOVKY, DIPLOMKY

Kdo je to?

Jaký je její nejnovější klip?

Může být na diplomek?