September 2007

OČNÍ KLAMY

21. september 2007 at 18:20 ♣ BLBOVINKY

Hit letošního léta - melír a čelenka

6. september 2007 at 18:32
HIT LETOŠNÍHO LÉTA - MELÍR A ČELENKA
Čelenky jsou jasným hitem léta. A dobrá zpráva je, že je můžete nosit, i když zrovna nejste dlouhovláska. Ale pokud na ně nemáte odvahu, zkrášlete si vlasy jinak.
Pokud toužíte po novém účesu, nemusíte svoje vlasy hned barvit nebo stříhat. Stačí jen ozdobit je čelenkou, proplést barevným proužkem jemné látky nebo je jednoduše schovat pod šátkem. Nechte se inspirovat věhlasnými módními tvůrci.
Jak nosit čelenky?
Ozdoby do vlasů vždy vybírejte podle tvaru obličeje, barvy vašich šatů a také konkrétních příležitostí. Pro denní nošení stačí nasadit jeden nebo dva proužky a uhladit tak rychle vlasy vyčesané z čela. Součástí látkové čelenky může být i kšilt, který se hodí při sportu stejně jako u vody. Na večírku se blýsknete štrasovou čelenkou a velkými barevnými květy. A pokud si nevíte rady, požádejte svého kadeřníka o radu. Určitě spolu vymyslíte spoustu variant.
Dlouhé vlasy můžete zaplést s koncem dlouhé šálky do malého drdolu v zátylku. Pokud si uvážete nad čelo šátek, nechte jeho konce splývat na ramena spolu s vlasy. Jinak se vám obličej opticky zakulatí. Barevnou látkovou čelenkou překryjete i delší vlnité vlasy s ofinou do čela.
I dva tenké barevné drátky nad čelem ozdobí váš účes a zároveň udrží vlasy na svém místě.
Letní melíry
Pokud chcete změnit barvu vlasů, klidně se pusťte do jejich úplného přebarvení. Ale letos jsou v módě především přirozené melíry. Například Luocolor a Majirel z kolekce L´Oréal Professionnel.
Vzdušné střihy
Umělecký ředitel francouzské sítě kadeřnických salonů Hair City Christophe Scarfogliero doporučuje v létě nosit celistvou, ale zároveň vzdušnou ofinu. Může být lehce asymetrická, protože pak zvýrazňuje tvar obličeje. Účes má být načechraný, aby působil bohatě. Dlouhé patky lehce překrývající část obličeje, zdůrazňují barvu očí a pleti.
Pro výběr barevných proužků ve vlasech je určující vaše barva pleti. Světlým typům sluší zlatavá blond, jako by ji vytvořily paprsky sluníčka, a opálenou pokožku pak doplňují odlesky hnědých odstínů. Vlasy musí vypadat přirozeně, a proto se vyvarujte velkých kontrastů.

Protivný sprostý holky - fotky

3. september 2007 at 10:59
Protivný sprostý holky - Mean Girls
Still fraStill fra

Protivný sprostý holky (MEAN GIRLS)

3. september 2007 at 10:37
Originální název
Mean Girls
Motto: Co dokážou holky, když se perou o kluka
Typ filmu: komedie Rok výroby: 2004 Režie: Mark Waters
Hrají:Anna Gasteyer, Lizzy Caplan, Jonathan Bennet, Daniel DeSanto
Lindsay Lohan - Cady Heron
Rachel McAdams - Regina
Lacey Chabert - Gretchen
Amanda Seyfried - Karen
Popis: "Nebudeš o nic štíhlejší, když o někom řekneš, že je tlustý.
Nestaneš se chytřejší, když někomu řekneš, že je hloupý.
A měla bys přestat nadávat jiným do děvek a kurev,
tak jenom umožníš ostatním, aby to říkali o tobě."

Z projevu učitelky matematiky paní Norburyové (Tina Feyová) ke shromáždění studentů

Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové (Lindsay Lohanová), nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou (Rachel McAdamsová). Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.

Cady ovšem cestu Regině nejen zkříží, ale doslova ji vytočí, když se zamiluje do jejího bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Beennet). Regina na to hodlá odpovědět po svém a předstírá, že má Aarona stále ráda ,a tak mu brání, aby se stýkal s Cady. Přitom se ale tváří, jako by Cady byla její nejlepší přítelkyní.
Neexistuje jiná možnost, než se této hře přizpůsobit. A tak se dívčí svět této školy stává stále více bojištěm, v němž dominuje zloba a touha po moci a obdivu.

Režisér Mark Waters (Mezi námi děvčaty) natočil tento film podle scénáře Tiny Feyové, nositelky ceny Emmy. Jde o fiktivní komedii, která byla inspirována bestsellerem Rosalindy Wisemanové QUEEN BEES AND WANNABES, který New York Times označily jako "znepokojující zprávu o životě, který vedou naše dívky ve škole a jejím okolí."
Jingle bell rock - je to přímo z filmy, takže se na začátku mluví